Південна Україна-Одеса
З історичної точки зору вони відповідають південних рубежів держав Київської Русі, Великого князівства Литовського і Польщі, які разом з українським сільськогосподарським поселенням коливалися на південь вглиб степу. З кінця 18 століття північний кордон півдня України відповідала північному кордоні нових володінь Російської імперії. Інші кордону Південної України включали південну частину Бессарабії на заході і західну частину Донського регіону на сході, які були заселені українцями
Самые важные интересные события в городе Одесса собраны на портале odessa-future.com.ua и доступны в любое удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.
Південна Україна
ОДЕСА. Четвертий за величиною місто (населення 2012 року 1 007 419) в Україні і столиця Одеської області. Це великий порт на Чорному морі, торговий, промисловий, культурний і адміністративний центр, а також транспортний термінал. У доісторичні і ранні історичні часи місце сучасної Одеси було заселено різними народами і племенами, в тому числі киммерийцами, скіфами, сарматами та греками. За часів Київської Русі територія була заселена слов'янськими племенами улічцев і тиверців. У 14 столітті виникли селище Качибей і гавань. Вони були укріплені на початку 15-го століття великим князем литовським Вітаутасом Великим. У 1480 році фортеця була захоплена турками і перейменована в Хаджибей або Хаджибей. У 1789 році, під час російсько-турецької війни, Російська армія і запорізькі козаки на чолі з Антіном Головатий і Захаром Чепіхой захопили фортецю і поселення, і в 1792 році територія була передана Російської імперії. У 1795 році місто було перейменовано в Одесу через помилкове припущення, що грецька колонія Одеси займала місце з 4-го століття до нашої ери до 4-го століття нашої ери.
Білгород-Дністровський. Місто (2011 населення 50 296 осіб) в південній частині Бессарабії на правому березі Дністра Лиману, в 18 км від Чорного моря. У 600 р до н.е. це був сайт грецької колонії Тірас. В 9 столітті н.е. це було місто племен тиверців та уличів, званий Білгород; в 13 столітті він став частиною Галицько-Волинського князівства.