Навигация+

Особливості абразивної і легкої полірування авто

Опубликовано Январь 24, 2018 – 22:20

Незалежно від марки, кожен автомобіль має потребу в підтримці не тільки його технічної бази, а й зовнішнього вигляду. Періодична полірування дозволяє зробити непомітними подряпини, мікротріщини, відколи, а також повернути лакофарбового покриття кузова первісний блиск і насиченість кольору.

види полірування

За своїм призначенням розрізняють два основних види полірування:

абразивний (механічна) - застосовується у випадках з авто в дуже старому стані; верхній шар фарби з механічними пошкодженнями і подряпинами видаляється, після чого наноситься захисний прошарок з метою профілактики пошкоджень; проводиться 1-2 рази за весь період служби машини;

легка (косметична) - призначена для усунення невеликих потертостей, нальоту і відновлення ЛКП машини; після виконання всіх робіт на ЛКП кузова наноситься спеціальна паста для додання блиску; особливо актуальна легка полірування перед продажем авто.

Особливості абразивної поліровки

Механічна полірування досить тривалий процес, який проходить в 5 етапів: дефектовка, знежирення поверхні, шліфування, нанесення поліруючої пасти, завершальна обробка для додання блиску.

В роботі використовується три типи полиролей (велико- /, дрібнозернисті пасти і захисні суміші), два полірувальних кола (робочий і чистової) і болгарка з можливістю регулювання обертів. Конкретні види полиролей використовуються в залежності від ступеня пошкодження кузова та етапи відновної поліровки. Грубими абразивами невеликий шар лаку віддаляється з поверхні, відбувається її вирівнювання. На завершальному етапі застосовуються середньо- або дрібнозернисті абразиви. Закріплюється покриття вручну захисної сумішшю.

Легка полірування: нюанси проведення

Косметична полірування повертає машині свіжість її кольору. Виконується за допомогою полірувальної дрилі, болгарки. Також використовується спеціальна м'яка ганчірка. Для початку автомобіль ретельно миється і витирається насухо; поліроль (рідка, аерозольна, пастообразная) наноситься на кожну ділянку кузова окремо і втирається круговими рухами до повного зникнення розлучень.

Легка полірування може бути поверхневої і захисної:

поверхнева - додає зовнішньому вигляду авто блиск і яскравість кольору, дозволяє позбутися від наявних невеликих подряпин і вм'ятин;

захисна - застосовується в якості захисту ЛКП нових непошкоджених авто від впливу негативних зовнішніх чинників.

Сегодня Знакомства в Полтаве для серьезных отношений дадут Вам шанс создать крепкую ячейку общества.


Похожие публикации