Навигация+

​Опалубка з бетону: основні характеристики

Опубликовано Сентябрь 3, 2019 – 20:39

Бетонна опалубка - це спеціальна форма, створена для використання під час робіт, пов'язаних з будівництвом фундаменту, стін, а також великої кількості різних будівель. За зовнішнім виглядом вона представлена у вигляді панелей або блоків, за допомогою яких і створюється цілісне і якісне будова. В результаті подальшої роботи ця будова наповнюють бетоном. Це весь процес з виготовлення опалубки з бетону.

Вы можете пройти трейдинг с нуля обучение прямо сейчас и заработать крупную денежную сумму.

Використання такої опалубки під час будівництва має велику кількість позитивних сторін:

Через зменшення товщини стін конструкція будівлі в значній мірі стає легше.

Терміни будівництва скорочуються мінімум в два рази.

Значно економляться матеріали.

Конструкція характеризується такими властивостями, як ізоляція тепла і звуку.

Завдяки тому, що до складу входить пінополістирол, можна не боятися різних температурних і кліматичних змін.

На сьогоднішній день опалубка з бетону є дуже популярним матеріалом. Це призводить до зростання кількості споруд, побудованих за допомогою даного матеріалу. Можлива споруда як простих будівель, так і з більш складною конструкцією.

Можна придбати бетонну опалубку декоративного характеру, вона буде не тільки чудовою прикрасою для будинку, але і створить необхідну конструкцію для утворення форми.

Варто відзначити, що пінополістирол - це не єдиний матеріал, з якого створюються подібні конструкції. Вам надається перелік найпопулярніших матеріалів для виготовлення опалубки.

ВИДИ БЕТОННОЇ опалубки

Армопанель - зовнішнім виглядом нагадує плиту, створюється з пінополістиролу та інших матеріалів, які відносяться до ізоляційних. Із зовнішнього і внутрішнього боку подібна опалубка покрита сіткою з арматури. Коли проводиться її установка, використовуючи тиск, в плити вливається бетон. Подібний матеріал вважається досить економічним, при цьому показники якості на високому рівні.

Опалубка зі спіненого пінополістиролу, є порожнечі. Це вироби у вигляді пластин, з'єднання яких проводиться за допомогою перемичок. Під час установки дана опалубка нагадує конструктор. Єдиним мінусом є її крихкість, тобто необхідна установка додаткового захисту ззовні і всередині пластин (як правило, виконується облицювання).

Матеріал арболит або ж блоки і панелі, створені з деревобетона. Дані блоки і панелі виготовляються з цементу і трісок. Під час збору такої опалубки використовують різні види цвяхів і стяжки. Щоб функція ізолювання тепла була присутня в подібних опалубках, в панелі вставляються вкладиші пінополістиролу.

Далі за технологією в вийшло спорудження додають арматуру, а після все заливається за допомогою суміші, створеної з бетону. Зовнішня частина панелей або блоків піддається обробці (матеріал вибирається в залежності від бажань замовника). Щоб провести обробку внутрішньої сторони, найчастіше вибирають суміш штукатурки або гіпсокартон.

Декоративна бетонна опалубка - матеріал представлений у вигляді спорудженої конструкції, зовнішня сторона якої вже облицьована. Під час збору цієї опалубки використовуються блоки, укладання яких проводиться за методом безшовної кладки. Щоб поліпшити функцію теплоізоляції, обов'язково необхідно покласти всередину конструкції спеціальний матеріал. Після виконання вищеописаних дій ця опалубка наповнюється бетонним складом.

ОПАЛУБКА з пінополістиролу

Але найбільш популярною опалубкою залишається піно, тому варто приділити їй кілька слів. Люди віддають перевагу подібної конструкції завдяки легкості і простоті установки, а найважливіше - встановити таку опалубку можна власними руками, не витрачаючи гроші на професійних робітників. Проводиться з'єднання між собою стінових блоків, які після цього заливаються бетоном - це вся конструкція. Завдяки матеріалу, з якого створена дана опалубка, вона не потребує додаткових коштів для створення якісної ізоляції звуку і тепла. Подібні опалубки також виділяються тим, що абсолютно не пропускають водяні пари і не вбирають вологу. З приводу впливу клімату і температурних перепадів на таку конструкцію можна не переживати, оскільки вона абсолютно не реагує на ці фактори. А найголовнішою позитивною стороною опалубки з пінополістиролу є те, що вона запобігає розтріскування і розширення.

Ознайомившись з різними видами опалубок, можна з упевненістю підбирати найбільш підходящу. Завдяки якісній опалубці термін експлуатації приміщення в значній мірі збільшується.


Похожие публикации