Навигация+

Обважування на Бмв

Опубликовано Май 31, 2017 – 22:40

тюнінг салону бмвІ раді запропонувати вам наступні можливості для БМВ, в тому числі серій X, M:

Нові акценти екстер'єру.

Корегуйте зовнішність вашого авто, додаючи йому стильні риси. У цьому вам допоможуть аеродинамічні обважування, накладки бампера і дзеркал, насадки глушника і решітки радіатора, колісні диски на БМВ. Зовнішній тюнінг бампера або капота стане запорукою вашої індивідуальності. Ми реалізуємо запчастини від офіційного виробника, які ви можете знайти в нашому магазині в технічному центрі, і в інтернет магазині на сайті. І виконуємо установку цих та інших аксесуарів для зміни зовнішнього вигляду автомобілів BMW

Комфортний інтер'єр.

Створюйте атмосферу в салоні авто на свій смак. Тюнінг салону БМВ - це зміна конфігурації сидінь і перетяжка стелі, оздоблення деревом і карбоном. BMW ТюнінгКорисні опції у вигляді власників та кронштейнів зроблять зручнішими далекі поїздки. А шторки на вікна, килимки в салон і накладки педалей доповнять його елегантними нюансами, наближаючи інтер'єр до досконалості.

Сучасні мультимедіа сервіси.

Наповнюйте кожну поїздку ідеальним звучанням музики і даруєте відпочинок за переглядом улюбленого відео пасажирам. Вільно використовуйте доступ в Інтернет для спілкування, застосування карт, розваг. Оцініть зручність камер заднього виду, проекційної панелі на лобовому склі і відеореєстратора. tuning bmwЦі та інші корисні опції допоможуть вам підтримувати звичний ритм життя, перебуваючи за кермом.

Технічне дооснащення.

Використовуйте все краще, що підготували для вашого авто провідні тюнинг ательє Європи. Додаткове обладнання подбає про підвищення комфорту поїздок і повсякденного використання автомобіля. Автоматичні доводчики дверей і багажника, обігрівач салону, круїз-контроль, підігрів керма ... Ми доповнимо комплектацію вашого БМВ тими сервісами, які не передбачив виробник.


Похожие публикации