Навигация+

Індивідуальний пошив

Опубликовано Декабрь 11, 2017 – 21:00

В начебто розмаїтості однотипних магазинів, що пропонують однакові тренди сезону, так складно вибрати щось своє, близьке, оригінальне, що відповідає особистим світовідчуттям і бути такою єдиною і неповторною. Так хочеться проявити свою креативність і фантазію і носити тільки свій костюм або своє єдине плаття! І, прийшовши на день народження, в офіс або вечірку, бути впевненою: таке є тільки у мене!

Ательє - справжня знахідка для тих, хто хоче вигідно відрізнятися і для тих, хто ще не знайшов свого стіля.Я не тільки пошию для Вас плаття, але і підкажу комплексні стильові рішення.

Також я займаюся пошиттям сценічних костюмів і тренувального одягу.

Індивідуальний пошив - це відмінна можливість підкреслити свій смак і орігінальность.Преімущества індивідуального пошиття одягу

З одного боку все і так розуміють, чим відрізняються ці два способи пошиття: наявністю або відсутністю виробничого конвеєра і ціною. Але з іншого боку, відмінність не тільки в ціні, або більш високій якості одягу, пошитого для масового покупця. Вся справа саме в індивідуальному підході.

  • Безупречный сервис, теплая атмосфера, безупречное мастерство в портной императорский с использованием лучших материалов и фурнитуры по самым приемлемым и выгодным ценам

Будь-який чоловік протягом свого життя рано чи пізно стикається з якимись особливими подіями: будь то весілля, похід в театр або на бал, перше побачення, або зустріч з ключовими бізнес-партнерами, влаштування на престижну посаду. Як правило, кожен старається, щоб подібні події проводилися на найвищому рівні. Факт залишається фактом: одяг - це ключова частина загального сприйняття людини, що дає можливість повідомити про його смак, пристрасті, темперамент, самоповагу, статус і ряді інших якостей ще до початку спілкування з ним. Таким чином, одяг - це, свого роду, елемент культури спілкування.

Деякі чоловіки помилково вважають, що для того щоб справити враження необхідне яскраве краватку, блискучий костюм насиченого кольору, лакова взуття. Але кричущий наряд підійде тільки для клубної вечірки, крім того, за ним втрачається образ самого власника.

У переважній більшості випадків набагато вигідніше виглядає строгий витриманий костюм з тканини нейтральних тонів, який, тим не менш, буде притягувати погляди оточуючих, не відволікаючи при цьому уваги на себе. Саме для цього і слід володіти мистецтвом кравця.

Навіть не розбирається в питаннях моди, брендів і якості одягу людина завжди інтуїтивно буде відчувати особливу ауру, що виходить від власника костюма, виконаного на замовлення в гідному ательє.

Оскільки в будь-якій людині природою закладено почуття гармонії і краси, до якого б він статусом не належав і яке б виховання і освіту не здобув.

Важливо звернути увагу ще й на аспект ціни: ті, хто раніше не стикався з індивідуальним пошиттям одягу, часто може помилково вважати, що покупка костюма в бутіку відомого бренду обійдеться дешевше, ніж костюм, виконаний на замовлення. Це справедливо тільки в деяких випадках. В іншому, деякі брендові костюми масового виробництва обійдуться покупцеві в більшу суму, ніж індивідуальне пошиття в авторитетному ательє через істотні торгових націнок, митних зборів, націнок «на марку виробника», при цьому їх якість крою, тканини, персональної «підгонки» буде поступатися виробам, виконаним за індивідуальним замовленням. Інша справа, якщо для майбутнього власника костюма важливіше впізнаваність самої марки, ніж ідеальний пошив.

І нарешті, існують зовсім очевидні переваги пошиття на замовлення: нестандартна фігура або бажання приховати непривабливі її особливості. З іншого боку, у кожної людини можна виділити більш-менш явні індивідуальні особливості фігури, і, вибираючи костюм, пошитий за стандартними лекалами, як правило, доводиться в більшій чи меншій мірі йти на компроміс.

На що звернути увагу, вибираючи ательє індивідуального пошиття

Як уже згадувалося вище, ательє індивідуального пошиття відрізняються між собою за якістю. Дійсно, адже існують майстри своєї справи, але є і віртуози, одні з фінансової точки зору елементарно не можуть закуповувати люксові тканини на замовлення з-за кордону, інші мають штат високоосвічених у своїй галузі, які стажувалися в різних країнах і ательє фахівців. Це об'єктивні відмінності.

Існують, звичайно, і такі фактори, що впливають на якість, як відношення до власної роботи - професійні ревнощі за власний результат або ж елементарна недбалість. Часом можна спостерігати такі речі як неправильна оцінка власного сегмента, наприклад, ательє, здатні насправді виконати добротний пошив, називають себе ексклюзивними, люксовими і т.д., але при цьому можуть виконати тільки замовлення по крою нескладних моделей. Або ж кравці-віртуози, які мають камерні ательє, але здатні творити чудеса, працюють в економ-класі. Однак, це швидше виняток, ніж правило.

В цілому, все ательє можна умовно розділити на три класи:

Ательє, що працюють в бюджетному сегменті, як міні-фабрики масового виробництва, що бере за пошиття елементарних, недорогих моделей костюмів для вс


Похожие публикации