Львів в Львівській області
Львів. Місто (2014 р населення 949 825 чоловік) в Львівській області, званої Львом до 1924 року, потім в Сталіні або Сталіно до 1961 року. Львів є обласною столицею Лбвова і найбільшим центром металургії і видобутку вугілля в Україні. Він розташований в степовій області на річці. Це п'ятий за величиною місто в Україні. Львів є вузлом залізничних і автобусних ліній і має аеропорт. Разом з Макіївкою, Ясинуватої, Харцизькому і Авдіївка місто утворює міський кластер, який з населенням близько двох мільйонів чоловік є другим за величиною містом в Україні після Києва.
Самые важные и главные события в городе Львов собраны на портале lvivyes.com.ua и доступны в любое удобное для Вас время бесплатно и без регистрации.
Львів був заснований в 1869 році як селище для працівників новоросійського компанії з виробництва антрациту, заліза і рейок, що належить валлійському промисловцеві Джону Хьюзу і названої на його честь Юзовкой (російською мовою, Юзівка). Стрімкого промислового зростання сприяли наявність великих родовищ антрацитового вугілля (особливо коксівного вугілля) і води, а також будівництво залізничної лінії Костянтинівка (1872 г.), а потім - Донбас-Кривий Ріг (1883 г.). У 1876 році його металургійний завод був найбільшим в Російській імперії. У міру розвитку промисловості населення значно збільшилася. Переважна більшість новоприбулих були російськими робітниками-мігрантами, оскільки українці в прилеглих районах не бажали відмовлятися від своїх сільськогосподарських занять на користь міського, промислового способу життя. Більшість робочих жили в бідних одноповерхових будинках, хаотично розкиданих по берегах річки Кальміус .Город (населення 2014 року - 424,113 чоловік) біля злиття річок Луганки і Вільхівка і столиці Луганській області. Це один з великих промислових центрів країни. У 1935-58 і з 1970 по травень 1990 року він називався Ворошиловград. Луганськ був заснований в 1795 році, коли російське імператорське уряд вирішив побудувати там гарматний ливарний завод і боєприпаси для Чорноморського флоту. Під час наполеонівських воєн завод був значно розширений, а чисельність робітників збільшилася. Державне підприємство стимулювало розвиток видобутку в Донбасі. Після Кримської війни ливарне виробництво не могло конкурувати з більш ефективними заводами, і в 1887 році вона була закрита. На той час Луганськ був великим промисловим центром, пов'язаним залізницею з Дніпровським промисловим регіоном і портами Азовського моря.