Навигация+

Лучш Тюнінг Бмв

Опубликовано Май 31, 2017 – 21:19

«БМВ» і «Фольксваген Гольф» поповнили список заявок на участь в конкурсі « Кращий тюнінг авто» в рамках «Автофест ПЛН», який відбудеться 19 серпня на майданчику біля ТРК «Акваполіс».

Псковська Стрічка Новин запрошує власників автомобілів з аерографією, тюнінгованих автомобілів, ретро-автомобілів продемонструвати свої машини псковичі на наймасштабнішому Автоподія літа.

Для цього необхідно відправити заявку з фотографією свого авто на пошту redaktor @ або додати фото в альбом групи ПЛН В Контакте:

Заявки приймаються до 15 серпня включно. За кілька днів до Автофест на сайті ПЛН буде оголошено голосування, в ході якого читачі визначать 10 найбільш яскравих автомобілів, які будуть запрошені на Автофест. Учасники конкурсу отримають корисні призи від партнерів заходу. Крім того, в ході «Автофест ПЛН» компетентне журі обере переможців у номінаціях, які отримають головні призи.

Нагадаємо, що в рамках автофестивалю 19 серпня будуть проходити парад ретро-автомобілів, вибори найкращого жіночого автомобіля, конкурс «Кращий тюнінг чоловічого авто» та інші конкурси. Власники велосипедів змагатимуться в номінації «Кращий вело-тюнінг».

Приходьте разом з дітьми. Для глядачів будуть організовані змагання на радіокерованих машинках.

На глядачів чекає насичена концертна програма, конкурси, розіграші численних призів і подарунків.

Початок свята о 17 годині на майданчику біля ТРК «Акваполіс» (Псков, вул. Кузбасівській дивізії, д. 19).

Організатори підготували для глядачів багато сюрпризів. Слідкуйте за новинами в розділі Автомир ПЛН.

Генеральний спонсор заходу: LAF Автомаркет

LAF Автомаркет - це роздрібна мережа з продажу автозапчастин, що працює у форматі LAF-центрів з постійною наявністю і торгової інтернет майданчика. Основна мета проекту - дати можливість автолюбителям оптимізувати власні витрати на обслуговування автомобілів та зробити процес вибору комплектуючих швидким і зручним. LAF24 пропонує рівний вибір для людей, які вірять в оригінальні запчастини, і для тих, хто вважає за краще купувати більш бюджетні неоригінальні деталі для машини.

Адреси магазинів в Пскові:

вул. Новаторів д. 5

вул. Вокзальна, д. 26

вул. Інженерна, 108/62

Ризький пр. 70а


Похожие публикации