Навигация+

Кузовний ремонт автомобіля

Опубликовано Июнь 12, 2019 – 06:07

Кузовний ремонт автомобіля будь-якої складності

Відновлення геометрії кузова

Кожен автовласник рано чи пізно стикається з необхідністю відновлення зовнішнього вигляду і функціональності кузова або його окремих елементів: пластикових, металевих, скляних. К Вашему вниманию грамотное описание всех видов услуг по покраске и кузовному ремонту автомобиля по выгодной и доступной цене от профессионалов с большим опытом работы.

Причини появи пошкоджень можуть бути самими різними - починаючи від власної неуважності при водінні і закінчуючи ДТП, що сталися з вини інших водіїв. У таких випадках ми рекомендуємо звернутися в наш автосервіс, адже у нас працюють майстри, здатні швидко і якісно виконати кузовний ремонт будь-якої складності.

переваги

Крім кваліфікованого і досвідченого персоналу, наш автосервіс оснащений всім необхідним комплексом слюсарних інструментів і механічного, електронного та комп'ютеризованого професійного обладнання: гідродомкратами, стапелями, вимірювальними приладами та ін. Завдяки цьому, ми гарантуємо повне відновлення первісної правильної форми зовнішнього вигляду автомобіля.

Перед тим як будуть виконані кузовні роботи і зварювання, ми проводимо огляд автомобіля з метою визначення кількості і ступеня пошкоджень, що вимагають усунення. Дана інформація використовується при оцінці вартості кузовних робіт. В асортимент наших послуг включені наступні роботи:

виправлення порушеною геометрії внутрішніх і зовнішніх поверхонь кузова;

антикорозійна обробка та фарбування відремонтованих ділянок;

заміна скла;

полірування кузова і оптики;

мийка: видалення всіх забруднень, що виникли при ремонті.

Крім перерахованого, ми пропонуємо кузовний ремонт автомобіля по дійсно відмінним цінами. На всі роботи ми надаємо гарантію, в два рази перевищує гарантії дилерів.

Також в нашому автосервісі діють спеціальні пропозиції і знижки. При замовленні кузовного ремонту ми пропонуємо АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНУ полірування фар і ліхтарів!

Який кузовний ремонт пропонує автосервіс

Наші фахівці виконують роботи по відновленню геометрії кузова будь-якої складності, які можна умовно класифікувати на легкі і складні. До легких кузовним робіт відноситься усунення таких дефектів, як вм'ятини, сколи, потертості. В цьому випадку рідко потрібно демонтаж відновлюваних елементів і їх фарбування - всі роботи виконуються спеціальним інструментом, не завдає шкоди красящему покриттю. До легких кузовним робіт відноситься, наприклад, ремонт бампера.

Складний же кузовний ремонт авто вимагає після відновлення геометрії деталей виконати їх фарбування. Необхідність фарбувальних робіт обумовлена застосуванням при складних ремонтно-відновлювальних роботах зварювання. Виконання складного кузовного ремонту авто потрібна при розривах і значних деформаційних пошкодженнях дверей, кришки багажника, капота, крил.

Легкий і середній кузовний ремонт різниться:

вартістю: легкі кузовні роботи мають найдешевші ціни;

рівнем кваліфікації працівників, які залучаються до їх виконання: складний кузовний ремонт вимагає особливої майстерності і акуратності;

тривалістю: легкі ушкодження можуть бути оперативно усунені за допомогою спеціалізованих інструментів.


Похожие публикации