Навигация+

Кухня з зеленими акцентами

Опубликовано Июнь 29, 2020 – 12:37

Пожвавите свою кухню зеленими акцентами. Нейтральні кольори, такі як білий і сірий, користуються величезною популярністю, коли справа доходить до кухонь. Але якщо ви хочете по-справжньому оживити своє кулінарне простір, подумайте про яскравому зеленому відтінку. К Вашему вниманию стильные и красивые кухни мятного цвета на заказ по самой выгодной и доступной цене, без накруток и переплат. Звичайно, тон може викликати в уяві образи старовинних кухонь, вимощених авокадо і золотими приладами для збору врожаю, але вислухайте нас. В наші дні кілька зі смаком зелених акцентів, від м'яти до мисливця, можуть перетворити вашу кухню в абсолютно сучасне кулінарне простір, яке, чесно кажучи, і круто, і привабливо. Щоб допомогти вам почати бачити речі через нашу тонированную лінзу, ось ці приголомшливі зелені кухонні ідеї. Кухонні шафи для легкого і повітряного відчуття. Кухонні акценти в блідо-зелених тонах можуть пожвавити білі стіни. М'ятно-зелені меблі додає яскравості і простору цієї минималистичной кухні. Зверніть увагу на золоті світильники та фурнітуру, які накладають на них відчуття розкоші. Відтінки природи є центральними для цього ранчо. Кухня відображає власність будинки, ділянка землі з лісовими ділянками. М'який зелений відтінок кухонної шафи доповнює обстановку на відкритому повітрі, додаючи відчуття того, що ви оточені природою.

Сміливий відтінок зеленого на кухонній стелі

Смарагдово-зелений стелю на кухні

Ця яскрава і барвиста кухня відображає яскраву сім'ю, яка використовує її кожен день, говорить команда дизайнерів інтер'єру. Підняття речей - це смарагдово-зелений стелю. Це несподівана спалах кольору, яка заряджає простір для приготування їжі, в той же час основний акцент на ефектною кульової люстрі.

Зелений - фантастичний колір для кухні, тому що він діє як нейтральний. Це означає, що багато матеріалів і відтінки можуть легко поєднуватися з ним в залежності від відтінку зеленого, який ви вибираєте. Просто майте на увазі, що яскраві зелені тони миттєво заряджають простір. Більш м'який відтінок, такий як морське скло, створить атмосферу узбережжя. Ця кухня від Остіна має більш глибокий зелений відтінок для гострого відтінку. Нам подобається, як це зміщує небесно-блакитні базові шафи.


Похожие публикации