Навигация+

​Ксенонові фари

Опубликовано Сентябрь 18, 2018 – 18:32

Ксенонові фари відкрили широкі можливості перед конструкторами і водіями. Установка таких фар на машину дає можливість збільшити світловий потік приблизно в два з половиною рази. Власне, метою розробки і було поліпшити водієві огляд, особливо в умовах поганої видимості. Але ксенонові лампи при використанні в автомобільних фарах дозволили також заощадити споживану потужність, позбутися від високої температури, властивої лампі розжарювання. Мають вони і іншими перевагами.

Вы можете купить ксенон в Харькове по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Установка ксенону на ваше авто сильно підвищить надійність і термін експлуатації фар без заміни лампи. Особливо в порівнянні з лампами розжарювання. Справа в тому, що в «ксенонке» світиться газ, а не тонка металева спіраль. А значить, дмухнути нічому. Нічому і рватися від постійних вібрацій. Ефективно і зручно. До того ж довговічність ламп важлива з огляду на те, що вартість їх досить висока.

Приклади ксенонаВажное перевага, яке отримує водій після того, як на машину встановлять автоксенон, виникає завдяки особливим спектральним характеристикам газового світла

Важлива перевага, яку отримує водій після того, як на машину встановлять автоксенон, виникає завдяки особливим спектральним характеристикам «газового» світла. Підвищується оглядовість: добре видно узбіччя і дорожні знаки, дорога проглядається на значно більш далекій відстані. В умовах поганої видимості промені не відбиваються від частинок туману, дощу або снігу і навколо автомобіля не виникає небезпечна «світлова стіна».

Чи часто вам траплялося на темній дорозі «прохлопать» потрібний поворот, а потім болісно шукати, де б розгорнутися? Встановіть ксенонові фари - вони позбавлять вас від подібних проблем надалі.

Часто водії, знаючи про переваги такого типу освітлення, запитують: а чи можна встановити ксенонові фари своїми руками? Так, це цілком реально. Правда, потрібно мати досить високу кваліфікацію. Наприклад, вам буде потрібно не тільки правильно вибрати і змонтувати власне лампи, але і підключити «блок запалювання» (про нього трохи пізніше). Недосвідченому установника краще не братися за таку роботу - даремно викинете пристойні гроші, витратите нерви.

Що таке «блок запалювання» для автоксенона? Це невеликий пристрій, який запускає в лампі газовий розряд і підтримує його. Існує широка номенклатура таких блоків, що вимагає кваліфікованого підходу при виборі.

Для того, щоб ксенонова лампа виконувала свої функції правильно, потрібно установка ксеноновим лінзи. Саме лінза формує світловий потік з необхідними параметрами. Тобто рівномірний, без зайвих включень, що дозволяє уникнути засліплення водіїв зустрічних автомашин.

Що необхідно пам'ятати при установці і заміні ксенонових фар? Не купуйте дешеве обладнання - воно може не відповідати вимогам нормативів і швидко вийти з ладу. Крім того, дешевий ксенон може виявитися ... лампою розжарювання. Виробники-шахраї створюють ілюзію за допомогою сильних ламп і колби, пофарбованої в потрібний колір. В такому випадку видимість на дорозі не покращиться, а стане набагато гірше. При заміні ксенонових ламп встановлюйте відразу обидві нові. Справа в тому, що в процесі експлуатації спектр світіння ламп змінюється. Ну і, звичайно, звертайтеся тільки в надійні центри установки, які дають офіційну гарантію.


Похожие публикации