Навигация+

Кращий Тюнінг Бмв Ф30

Опубликовано Май 31, 2017 – 21:30

Обвіс для BMW 3 (F30) від Prior Design

Заміна трансмісійного масла у сучасних автомобілів вимагає участі сильних фахівців, і дотримання ряду правил - заміна масла в АКПП BMW F30 винятком не є. На відміну гаражних сервісів, що пропонують всього лише злити одне масло і залити третє, ми, кращий техцентр по БМВ - SportKB, пропонуємо повний комплекс робіт по заміні масла в АКПП BMW F30 з дотриманням всіх вимог заводу-виготовлювача.

Власники БМВ знають, що при заміні масла в коробці необхідно змінити фільтр, піддон картера і ущільнювачі. Але мало кому відомо, що 8-ступінчасті АКПП BMW F30 серії ZF / 8HP / 45Z (50Z, 70Z або 90Z) надзвичайно чутливі до металевої стружці, яка утворюється при роботі «автомата». При щоденній експлуатації тирса уловлюються магнітами, розташованими в картері КПП, а використання компресора для примусової витяжки здатне «вбити» коробку за лічені секунди.

Ми в SportKB вирішуємо завдання по-іншому: після зливу старого масла в КПП заливається свіже та автомобіль встає на динамометричні барабани. Через деякий час рідина зливається, ллється свіжа. Після 15-20 літрів можна з упевненістю сказати, що сама коробка, радіатор і патрубки повністю позбавлені від стружки і бруду, і АКПП БМВ Ф30 готова до заливання масла на тривалий термін.

  • використання компресора - не припустимо;
  • масло має бути тільки AFT-3;
  • при заміні трансмісійної рідини змінюються піддон картера і фільтр;
  • кріпильні болти і гайки змінюються при кожній заміні;
  • з метою економії часу варто звертатися в SportKB;

Масло БМВ Ф30 для заміни

Вимоги компанії BMW до трансмісійних масел, що застосовуються в F30, повинні підпадати під стандарт ATF-3. Ми в сервісі SportKB рекомендуємо масла від виробника коробки, корпорації BMW. З урахуванням промивання коробки передач власнику знадобиться близько 20 літрів рідини, тому є сенс взяти два типи сертифікованих масел - для мийки АКПП в сервісі і повсякденної експлуатації.

Замислившись про заміну масла АКПП BMW F30, не варто економити, адже йому, як нікому іншому доводиться працювати при інтенсивних навантаженнях. На вибір повинна впливати і манера водіння: чим динамічніше ви керуєте транспортним засобом, тим більш якісними повинні бути витратні матеріали. Економія на хорошому трансмісивному маслі БМВ Ф30 неприпустима.

Звертайтеся в техцентр SportKB - ми замінимо масло в АКПП БМВ Ф30 з максимально ретельністю на сертифікованому обладнанні.


Похожие публикации