Навигация+

E34 Тюнінг

Опубликовано Май 31, 2017 – 21:24

3D тюнінг BMW E34 5 серії: бампера, фар, диски і інше, фото

Третє покоління БМВ п'ятої серії вийшло в світ з повністю новим і оригінальним дизайном, ніж та вшановує себе в історії Мюнхенської фірми. Автомобіль може похвалитися не тільки новим дизайном, але і відмінною якістю збірки і обробки салону. Бездоганна регулювання ходової частини, підвищені динамічні характеристики, ефективне гальмування, відмінні системи обігріву та вентиляції і багато інших поліпшення надали нової моделі БМВ набагато більшого комфорту при їзді. Однак, не можна не відзначити те, що тюнінг і цю модель не обійшов стороною.

Для чого потрібен тюнінг БМВ 5 серії E34 в Мінську?

Тюнінг є унікальним, оригінальним і індивідуальним поліпшенням автомобіля. Всі автовласники бажають, щоб їх «улюбленець» не просто виділявся на загальному тлі, але і був кращим за всіма параметрами, таким як швидкість, динаміка, дизайн екстер'єру та інтер'єру. Тому однаково «нафаршированих» машин практично не буває. Тюнінг машини грає важливу роль не тільки для водія, але і для пасажирів, які знаходилися в салоні. Наприклад, поліпшення аеродинамічних властивостей обважуваннями додасть автомобілю більшої стійкості на дорозі і кращої керованості на великих швидкостях, що, природно, підвищить рівень безпеки при водінні, а стильні хромовані кільця на панелі приладів залишать приємне враження пасажирів про водія. Виходячи з цього, можна сміливо стверджувати те, що тюнінг є не просто «випендрьож блатних дядьків», а вельми корисним рішенням для забезпечення більшої безпеки і комфорту під час їзди на улюбленому БМВ.


Ангельський тюнінг БМВ 5 серії E34 в Мінську

Прийнято вважати, що « Бумер» - грізна і нещадна "бандитська" машина. Воно по суті так і є. Найпотужніший мотор в сумі зі строгим дизайном надає БМВ воістину демонічний вигляд. Однак наші фахівці вважають, що можна підняти цього демона і зробити з нього справжнього найсильнішого ангела. Для цього слід знайти в каталозі нашого магазину кілька оригінальних деталей, а саме: оптику під назвою «angel eyes», обважування в стилі «EVO» і, природно, ангельські крила у вигляді унікального спойлера. При цьому досить додати автомобілю світлих відтінків кольору і можна з упевненістю вважати перетворення вдалим. На вигляд ангел, а під капотом справжній демон - він дасть фору будь-якому супернику, який ризикнув викликати його на дуель. Звертайтеся до нас, і Ви гарантовано отримаєте те, про що мріяли все своє життя, а також консультацію щодо поліпшення автомобіля від кращих фахівців в світі.


Похожие публикации