Навигация+

Джерело доходу

Опубликовано Июнь 8, 2018 – 13:43

Сучасний світ диктує свої правила і уроки, ми постійно залежимо від потреб і бажаємо досягти висот і задовольнити свої потреби. Ні для кого не секрет, що людина постійно шукає джерело доходу і намагається збагачуючи для здійснення своїх бажань.

Если Вам очень нужен кредитный донор с отличной кредитной историей стоит обратиться к нам, тут самые простые и выгодные условия для сделки.

До Вашого відома і до замітці.

Роботодавці бувають специфічні. Наприклад, вони можуть відмовити в робочому місці або не погодитися взяти на роботу повних людей або упереджено ставитися до тих чи інших знаків зодіаку. Від таких підходів нічого не врятує. Але в цілому вимоги при працевлаштуванні універсальні і помилки претендентів типові.

- Не треба вказувати в резюме інформацію, яка не відноситься до вашим професійним навичкам. Наприклад, «дозволяю собі з друзями випити пару келихів пива в п'ятницю».

- Буває, що здобувачі надсилають резюме в віршах. Занадто творче резюме може викликати посмішку у роботодавця, але все одно знизить кількість запрошень на співбесіду. В першу чергу роботодавця цікавить можливість швидко оцінити досвід і навички кандидата, - коментують в прес-службі.

- Потрібно розуміти, що резюме не повинно перетворитися на роман, а самопрезентація - в виступ в цирку, - нагадує співробітник рекрутингового агентства Ірина Певна.

- В анкеті не треба брехати. Недобре, якщо з'ясується, що під словами «директор чистоти» ховається прибиральниця, а ваш «просунутий англійська» має на увазі курс середньої школи на трієчку. Не завищувати свою зарплату на попередньому місці роботи. Це легко перевіряється дзвінком на місце колишньої служби.

- Повідомляти про свої матеріальні проблеми на співбесіді не варто. Для роботодавця важливіше, що ви можете дати компанії, а не вона вам.

- Не треба говорити про те, що вам сильно потрібна робота. Це насторожує. У хорошого фахівця робота є завжди.

- Будьте готові до сюрпризів. Кадровики бувають сильно винахідливими. Наприклад, в одній компанії кандидату пропонують вийняти з коробки 10 кубиків з картинками. А потім за пару хвилин треба придумати на підставі цих картинок якусь історію.

- Навіть якщо вакансія вас влаштовує, не поспішайте говорити так. Візьміть хоч якийсь тайм-аут, щоб спокійно зважити всі за і проти.


Похожие публикации