Навигация+

​Чому зимові шини 185 65 R15 дорожче літньої гуми

Опубликовано Апрель 16, 2018 – 19:35

Дуже часто власників автомобілів відлякує від покупки ціна автошин 185 65 R15 для зими. Зимові шини коштують набагато дорожче, ніж покришки того ж виробника для літа. Виникають питання: чому така різниця в грошах і чи є суттєві відмінності між зимовими і літніми шинами?

Відмінності є навіть візуальні. Протектор зимової шини часто забезпечується великою кількістю борозен і насічок, щоб забезпечити більше зчеплення з дорогою. Також на деяких моделях роблять шипи, які дозволяють пересуватися по вкритій трасі.

Крім того, сам склад гуми значно відрізняється. Для зимових шин використовується спеціальна суміш гуми, яка робить покришки більш еластичними, щоб вони не потріскалися при сильному морозі.

Качественные шины Вы можете приобрести на сайте https://shiny-diski.com.ua/tires/w-185/h-65/r15 по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Зимові шини повинні мати:

стійкість до аквапланування;

хороше зчеплення з засніженою трасою і навіть на льоду;

короткий гальмівний шлях.

Кожен виробник намагається внести свої поліпшення в дизайн покришок і склад гуми. Розібратися в різноманітті пропозицій у вас вийде з нашим консультантом. Просто зверніться до нас, і ви зможете купити шини 185 65 р15 для зими на ваш автомобіль швидко і за кращою ціною.


Похожие публикации