Навигация+

Bmw Тюнінг Ательє

Опубликовано Май 31, 2017 – 21:21

Огляд тюнінг ательє Mercedes, BMW, тюнінг мерседес, бмв

Тюнінг автомобілів - поняття не нове і знайоме кожному автовласнику без винятку. Завдяки тюнінгу автомобіль може отримати не тільки доопрацьований інтер'єр та екстер'єр, а й технічні характеристики, який позитивно позначаться на динаміці, керованості і гальмівних здібностях автомобіля.

Згідно з аналітичною статистикою, найчастіше тюнінгу піддаються автомобілі баварської компанії БМВ, що славляться своєю агресивністю і неприборканістю. Tuning BMW в більшості випадків зачіпає зовнішній і внутрішній вигляд автомобіля. Так, власники машин цієї марки дуже часто встановлюють на свої авто спойлери, нові бампера і обважування. Виняток становить лише тюнінг BMW X5, тюнінг BMW X5M, а також тюнінг BMW X6, який, в більшості випадків, обмежується технічним оновленням позашляховиків. Причина тому - і без того агресивний і легко запам'ятовується дизайн автомобілів.

Також дуже часто тюнінг-ательє пропонують тюнінг BMW X6M, який представляє собою прокачаний версію класичного паркетника X6, дебют якого відбувся всього кілька років тому.

Варто зазначити, що саме поняття тюнінгу представлено трьома різновидами: тюнінгом зовнішнього вигляду, тюнінгом внутрішнього оздоблення і тюнінгом технічних параметрів машини. Основною перевагою «доопрацювання» машин вважається їх значний приріст в потужності, динамічності та керованості. Однак здійснювати тюнінг варто виключно в сертифікованих і мають великий досвід тюнінг-ательє, в іншому випадку автовласник може не тільки поламати автомобіль, але і стати причиною ДТП через невірно встановленої оптики або пластикового обважування.


Похожие публикации