Навигация+

Бмв 5 Серії 2000 року Тюнінг Салону

Опубликовано Май 31, 2017 – 21:10

BMW 5 series 540 Спортседан!  |  DRIVE2

Привіт всім! Ось вирішив поділиться досвідом володіння черговим БМВ)
Раніше вже писав відгуки про своїх попередніх авто
Якщо цікаво ось деякі з них які є у відгуках на Дром:
Відгук про Honda Accord- можна сказати "перша"))
- 1й бмв, машина яка перевернула моє розуміння про те яка повинна бути машина.
Відгук про BMW 7-Series- продав тільки через необхідність в 2х авто ...
Але далі були в основному японці (з лівим кермом).

Історія придбання.
І ось як то зайшов на дром подивитися бумери, і наткнувся на цікаву пропозицію про продаж бмв 5 з 2, 5 л., Механіка темно синій, з чорним шкіряним салоном, і "чорт смикнув" мене запропонувати обмін, тим більше аж надто привабливий цінник.
Призначаємо зустріч, я бачу "його" і все, світ погас, тільки ось "він" майже чорний, ооо а звук мотора, а запах в салоні (чисто запах бмв), і все я вже був готовий, АЛЕ Здоровий глузд включився вчасно, і поїхали ми на СТО.
Після детального огляду ми бачимо що підвіска просто в мотлох, в парогене знизу дірка, тече масло з ДВС, електроніка показує помилки датчиків. Загалом ремонту мінімум на 40-50 тис. Руб мені забезпечено. Далі продавець сказав що машина ця дісталася йому від родичів і ось вже оочень довго стоїть в сараї без потреби і просто потрібна машина дружині. Ну так і попрощалися.
Увечері випивши пивка, почалися ДУМИ про БМВ, а все таки може воно мені треба? зроблю з неї "лялю" і буду року 3 кататися і радіти)). У підсумку все таки зважився, дзвоню і вимагаю доплати в мою сторону, ІІІ на мій подив продавець пропонує мені 30 т.р., Я ЗГОДЕН, вдарили по руках, Форд фієста 2006 роки йому, а мені Бумер 1999 року і 30 т.р.

Експлуатація
Весь такий задоволений їду на бумер в СТО щоб отдефектовать і в магазин за з / ч. І ОСЬ один з головних плюсів, на цю машину все запчастини є в наявності в Тюмені, купую по підвісці все що потрібно і нормальні за якістю запчастини, плюс сальники і прокладку кришки клапанів, датчики АБС і распредвала. з / ч вийшли мені близько 30000р., плюс робота 10000р. І ОСЬ ВОНО ЩАСТЯ машина поїхала як треба, все таки БМВ це ЗАДОВОЛЕННЯ за кермом. Трохи пізніше переварив парог, відполірували кузов і машинка заблищала. А далі тільки "соплі бульбашками" і посмішка до вух)).

"Післясмак"))
І Ось думаю що це я, так бмв боявся, брав їх тільки на перепродаж, тут все косяки вилікував і катайся скільки влізе .. ан неет пройшло 3 місяці і загорілася помилка АБС, діагностика показала на датчик- поміняв 1800р, потім ще один, і ще в підсумку все в коло. Затишшя ще на місяць, і знову сюрприз, температура ДВС не доходить до 90 градусів, в пробках йде до червоної зони, а я за 100 км від будинку, їжу з зупинками щоб не перегріти. Виявилося термостат "наївся", новий 2000р - тому що він в пластиковому корпусі, і заміна його тож не проста ..
Наступним був розширювальний бачок радіатора - він просто лопнув в спеку з включеним кондером! новий китайський 2300р. І ОСЬ Останньою краплею стали передні важелі підвіски які я вже міняв, причому купував відразу "хороші" вони прослужили 5 місяців! Поставив найдешевші китайські, вони виявилися краще навіть))
ВСЕ ВИСТАВИВ ЇЇ ПРОДАЖУ, поміняв в ключ на японського джипа і нехай бмв буде тільки в моїх спогадах.


Похожие публикации