Навигация+

​Автозапчастини

Опубликовано Сентябрь 26, 2017 – 16:47

Якість автомобільних запчастин визначає ходові властивості і зовнішній вигляд транспортного засобу після проведеного ремонту.

Автотехцентр  пропонує автозапчастини та аксесуари для вітчизняних автомобілів та іномарок зі складу та під замовлення . Можливий пошук оригінальних і неоригінальних запчастин і аксесуарів: по номеру, VIN-коду і ілюстрованим каталогом.

 Завжди в наявності на складі найбільш ходові запчастини: гальмівні колодки, диски, ремені ГРМ, амортизатори, комплекти зчеплення, неоригінальні кузовні деталі. Асортимент постійно оновлюється продукцією провідних виробників автомобільних запчастин.

Оригинальные запчасти на мотоблок Вы можете купить тут по самой выгодной стоимости на сегоднчяшний день.

послуги

Вам не потрібно розбиратися в пристрої транспортного засобу, щоб знайти необхідну деталь для ремонту. Досить назвати модель і марку і рік випуску автомобіля, щоб наші досвідчені майстри підібрали необхідну запчастину.

Пропонуємо широкий вибір вузлів в зборі, агрегатів і комплектуючих для іномарок і легкових моделей вітчизняного виробництва. Купуючи запчастини в ви можете відразу ж замовити їх установку на нашому автосервісі.

Якість всіх наданих запчастин підтверджено відповідними сертифікатами і гарантіями виробників. При виявленні дефектів у поставлених деталях ми обмінюємо товар або компенсуємо клієнтам його повну вартість.


Похожие публикации